Kolleegium

Ajakiri ja veeb EHITUSEST on ehitusvaldkonna erialaliitude ametlik häälekandja. Ajakirja loomisse on kaasatud Eesti Ehitusettevõtjate Liit, Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit, Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit, Eesti Betooniühing, Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendus ja Eesti Taristuehituse Liit. Oma panuse annab ka Eesti Digitaalehituse klaster.

Need on organisatsioonid, kes teavad teavad täpselt sektori vajadusi ning kolleegiumilaua taga istudes saame sisu osas neilt väga täpse sisendi – teame, millised on vajalikud teemad ja kuhu on suunatud on nende teravik.

Liitude eesmärgiks on kaasa rääkida majanduspoliitilistes küsimustes, ehitusala reguleerivate seaduste ja dokumentide väljatöötamisel, muudatusettepanekute tegemisel ning suhetes töövõtjatega ning nende organisatsioonidega. Seega kajastatakse ehitusvaldkonna infot professionaalselt ja üldises võtmes, tutvustatakse häid lahendusi ja tehakse ettepanekuid, kuidas saaks paremini.

Loe EhitusEST ajakirjast täpsemalt siit: http://meediapilt.ee/ehitusest/ 

EESTI EHITAB messiajakiri on meie teine ehitusvaldkonnaga seotud väljaanne – oleme juba 10. aastat messi Eesti ehitab ametlik meediapartner. Eesti ehitab mess keskendub innovaatiliste tehnoloogiate, ehituskonstruktsioonide ja -materjalide, -masinate, -seadmete ja -tööriistade esitlemisele; kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse jpt teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele. Nii annab Eesti ehitab messiajakiri annab ülevaate valdkonna uudistest, ajakirjast leiab huvitavat lugemist nii spetsialist kui praktilisi näpunäiteid otsiv ehitushuviline.

Loe Eesti ehitab messiajakirjast lähemalt siit: http://meediapilt.ee/eesti-ehitab/