Kasutustingimused

www.ehitusest.ee (edaspidi veebileht) lehekülgedel viibimisega olete nõus allolevate kasutustingimustega.

Veebileht on Meediapilt OÜ poolt hallatav ning selle sisu on autoriõigusega kaitstud. Veebilehega ja sellel avalikustatud teostega (kõik tekstid, kuid ka kujundus, graafiline lahendus, kujutised, domeeninimi jm autoriõigused, ärinimed, kaubamärgid jne) seotud õigused kuuluvad Meediapildile või on Meediapildil luba teoste kasutamiseks.

Teoseid (uudiseid, arvamislugusid jne) tohib Meediapildi eelneva nõusolekuta üles laadida teistele veebilehtedele pealkirja ja viie lause ulatuses, millele järgneb viide „Loe edasi EhitusESTist“ ning hüperlink EhitusESTi vastavale veebilehele/teosele. Teksti sees viidates või refereerides tuleb viide lisada muust tekstist eralduva värviga „EhitusEST“ ning hüperlink EhitusESTi vastavale veebilehele.
Veebilehel avalikustatud teoste muul viisil kasutamise soovi korral kirjutage palun aadressil info@meediapilt.ee. Fotode autoriõigused kuuluvad seal all märgitud autoritele, kellega tuleb kasutamistingimused eraldi kooskõlastada.

Meediapilt ei vastuta veebilehel avaldatud faktiväidete õigsuse või (väärtus)hinnangute põhjendatuse eest. Eelneva tõttu ei vastuta Meediapilt mistahes kahju eest, mis on tekkinud avalikustatud teoste sisust lähtuvalt teatava teo tegemisest või tegemata jätmisest. Samuti ei vastuta Meediapilt artiklitele lisatud kommentaaride sisu eest. Kommenteerimisel kehtivad kõik kirjutamata hea tava reeglid. Meediapilt võib ilma teavitamata ning põhjuseid välja toomata kustutada kommentaarid, mis nendele reeglitele ei vasta. Meediapilt ei vastuta sisu eest, mis on kajastatud teistel veebilehtedel, millele pääsemiseks on veebilehel link.

Meediapilt võib töödelda, koguda, kasutada ning avaldada veebilehe kasutaja isikuandmeid kooskõlas kasutustingimuste ning seadusega. Sisestades veebilehe kaudu oma isikuandmed, samuti kasutades veebilehe vastavaid rakendusi või edastades Meediapildi domeeniga e-posti aadressile e-kirja, annab veebilehe kasutaja Meediapildile nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. Veebilehel on kasutajate isikuandmete kogumiseks rakendused (nagu uudiskirjadega liitumise vorm, päringud, teabevormid jne), kus isikuandmete sisestamisel on välja toodud nende kasutamise eesmärk. Meediapilt kasutab isikuandmeid ainult nendel eesmärkidel.

Veebilehel uudiskirjaga liitumine on vabatahtlik, tasuta ja sellest võib igal hetkel loobuda. Meediapilt võib uudiskirja vahendusel esitada kolmandate osapoolte reklaami, pakkumisi ja sündmuste infot, samuti sobivate teenuste osutamiseks edastada andmeid isikutele, kes on seotud Meediapildi poolt veebilehe kasutajale teenuse osutamisega (side-, trüki- ja postiteenuse osutajad, nt Mailchimp keskkond uudiskirja edastamiseks).

Veebilehel võidakse kasutada küpsiseid. Küpsised on väikesed failid, mis laaditakse alla kasutaja seadmele veebilehtede poolt, mida kasutaja külastab. Küpsiste kasutamise eesmärk on eristada kasutajat veebilehte külastavatest teistest isikutest ning suurendada läbi saadud informatsiooni veebilehe kasutusmugavust.
Kasutajal on võimalus seadistada oma veebibrauser küpsistest teavitamisele, nendest keelduda ja neid kustutada. Küpsiste kohta leiad rohkem informatsiooni veebilehelt http://www.allaboutcookies.org/.

Digtiaalehituse klastri podcast
Digtiaalehituse klastri podcast
Digiehitus Eesti vaatest
/
 • Digiehitus Eesti vaatest

  Digiehitus Eesti vaatest

  Apr 3, 2023 • 1:03:25

  Digitaalehituse klastri taskuhäälingu avasaate külalised on Tiit Hion, Hele-Mai Metsal ning Kaia Kirs. Saadet juhib Jaan Saar. Tunni jooksul avatakse huvilistele digiehituse olemus ning tutvustatakse valdkonna arenguid Eestis. Taskuhääling valmib koostöös Tallinna Linnaga, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga, BuildESTiga ning teiste klastri koostööpartneritega.  Jälgi ka Digitaalehituse klastri kanaleid Facebookis, Instagramis ja Linkedinis, liitu uudiskirjaga aadressil: https://digitaalehitus.ee/kuukiri/.  Projekti toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Euroopa…

 • E-ehitus kui e-riigi uus edulugu

  E-ehitus kui e-riigi uus edulugu

  Apr 17, 2023 • 1:04:57

  Digitaalehituse klastri teise episoodi külalised on ehituse asekansler Ivo Jaanisoo, Ehituse e-hüppe programmijuht Regina Viljasaar-Frenzel ning ehitusekspert Jüri Rass. Saadet juhib MKMi digiehituse valdkonna juht Jaan Saar. Teises saates tutvustatakse e-riigi edusamme ning plaane digiehituse kui ka laiema ehitussektori raames. Taskuhääling valmib koostöös Tallinna Linnaga, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga, BuildESTiga ning teiste…

 • Tehisintellekt ehituses

  Tehisintellekt ehituses

  Jun 1, 2023 • 1:04:12

  Digitaalehituse klastri taskuhäälingu kolmanda episoodi külalised on Nordeconi digilahenduste projektijuht Risto Vahenurm ning Skepast ja Puhkimi BIM insener Eno Lints. Saadet juhib MKMi digiehituse valdkonna juht Jaan Saar. Saates arutatakse palju haibitud tehisintellekti üle – seda nii üldises, kui ehitussektori võtmes. Lisaks tutvustatakse Nordeconi AI pilootprojekti, kui ka algorütme, mis…

 • ConTech ettevõtlus

  ConTech ettevõtlus

  Sep 4, 2023 • 1:07:51

  Digitaalehituse klastri taskuhäälingu neljanda episoodi külalised on Remato tegevjuht Ranno Käomägi, Bauhubi tegevjuht Teet Parts ning Iffenti asutaja Paavo Pärn. Saadet juhib Kliimaministeeriumi digiehituse valdkonna juht Jaan Saar. Saates selgitatakse lähemalt, mis on ConTech ettevõtlus ning kuidas leida ConTech Startupile investoried? Arutletakse, miks on ehitussektoris vähem innovatsiooni kui mõnes muus…

 • Uus hankevorm: allianss

  Uus hankevorm: allianss

  Sep 28, 2023 • 1:09:08

  Digitaalehituse klastri taskuhäälingu viienda episoodi külalised on BrainTeam OÜ konsultant ja koolitaja Sulev Senkel ning Transpordiameti ida teehoiu osakonna juhataja Anti Palmi. Saadet juhib Kliimaministeeriumi digiehituse valdkonna juht Jaan Saar. Saates selgitatakse lähemalt, mis on alliansshange ning kuidas erineb see tavapärasest hankest. Taskuhääling valmib koostöös Tallinna linnaga, Kliimaministeeriumiga, BuildESTiga ning teiste klastri koostööpartneritega. Jälgi ka Digitaalehituse klastri kanaleid Facebookis, Instagramis ja Linkedinis, liitu uudiskirjaga…